garancia oroginality
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
starostlivost o telo
Prípravok je špeciálne určený pre upokojenie podráždenej, začervenanej, popálenej kože u dospelých a po dermatologických zákrokoch.

Cicalfate obnovujúca emulzia po povrchových dermatologických zákrokoch 40ml

Prípravok je špeciálne určený pre upokojenie podráždenej, začervenanej, popálenej kože u dospelých a po dermatologických zákrokoch. Ľahká emulzia, ktorej textúra je nemastná, nelepí a ľahko sa aplikuje. Je transparentná po aplikácii. Emulzia je veľmi dobre znášaná.

Priaznivé účinky:

  • Hojí: sukralfát, tradičná zložka, ktorá urýchľuje obnovu kože.
  • Čistí: kombinácia suflátu medi a zinku znižuje riziko množeniu baktérií.
  • Upokojuje: vysoký obsah termálnej vody Avene, ktorá upokojuje podráždenú kožu.


Je tento prípravok vhodný aj pre mňa?
Cicalfate hojivá emulzia po povrchových dermatologických zákrokoch je určená na poškodenú kožu najmä po ošetrení laserom a po peelingu.

Návod na použitie: Aplikujte najmenej 2x denne na suchú očistenú kožu, hneď po dermatologickom zákroku až do kompletného zahojeniu.

Obsah: 40 ml
Zloženie: AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ETHYLHEXYL PALMITATE. CETEARYL ALCOHOL. TRIETHYLHEXANOIN. ALUMINUM SUCROSE OCTASULFATE. GLYCERIN. CETEARYL GLUCOSIDE. DIMETHICONE. BENZOIC ACID. CAPRYLYL GLYCOL. COPPER SULFATE. DISODIUM EDTA. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. SCLEROTIUM GUM. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHERYL ACETATE. WATER (AQUA). ZINC SULFATE.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)