• NewOrigin
 • Kontaktujte nás
  0911 707 666
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
Kozmetika Avène | Autorizovaný eshop

Avène Cleanance A.H.A Exfoliačné sérum 30ml

Avène Cleanance A.H.A Exfoliačné sérum 30ml
 • Avène Cleanance A.H.A Exfoliačné sérum 30ml
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000462
36.00 €Cena
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Redukuje pretrvávajúce jazvy - Sťahuje póry - Redukuje nedokonalosti
Exfoliačné sérum s dvojicou prírodných kyselín, ktoré je účinnejšie* ako kyselina salicylová, na zdokonalenie štruktúry pleti už po 10 dňoch**.

Exfoliačné sérum s patentovanými prírodnými kyselinami*** 1,5-krát účinnejšie* ako kyselina salicylová, pre zdokonalenú štruktúru pleti už po 10 dňoch**. Exkluzívne duo kyseliny mliečnej a kyseliny jantárovej pomáha redukovať nedokonalosti, póry a škvrny. Kyselina glutámová reguluje tvorbu kožného mazu a znižuje jeho množstvo. Zloženie je obohatené o termálnu vodu Avène, ktorá pleť upokojuje, posilňuje a obnovuje jej rovnováhu. Exfoliačné sérum A.H.A, určené pre citlivú pleť a testované na pleti so sklonom k akné, obsahuje iba 10 zložiek a 99 % ingrediencií prírodného pôvodu.

*Ex-vivo test, model na explantáte porovnávajúci účinok kyseliny mliečnej + jantárovej vs. kyseliny salicylovej v porovnateľných koncentráciách na tuhosť rohovej vrstvy **Reálny test – 74 dobrovoľníkov – ranné a/alebo večerné aplikácie.

*Patent vo fáze schvaľovania.
**Ex-vivo test, model na explantáte porovnávajúci účinok kyseliny mliečnej + jantárovej vs. kyseliny salicylovej v porovnateľných koncentráciách na tuhosť rohovej vrstvy
***Reálny test – 74 dobrovoľníkov – ranné a/alebo večerné aplikácie.

Výhody:

 • Duo prírodných kyselín 1,5-krát účinnejšie* ako kyselina salicylová, pre zdokonalenie štruktúry pleti už po 10 dňoch**.
 • PROTI NEDOKONALOSTIAM PLETI: redukuje škvrny a čierne bodky
 • PROTI ŠKVRNÁM: redukuje zvyškové škvrny
 • ZDOKONALENIE ŠTRUKTÚRY PLETI: sťahuje póry a vyhladzuje štruktúru pleti.

Aplikácia:

1 až 2krát denne. Aplikujte raz až dvakrát denne, ráno a/alebo večer, na čistú a suchú pleť tváre, krku a dekoltu. Vyhnite sa oblasti okolo očí. Samostatne alebo v kombinácii s pravidelnou starostlivosťou o pleť.

Výsledky:

Efekt novej pleti už po 10 dňoch¹.

¹Reálny test – 74 dobrovoľníkov – ranné a/alebo večerné aplikácie.

Zloženie:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). GLYCERIN. PENTYLENE GLYCOL. SUCCINIC ACID. LACTIC ACID. SODIUM HYDROXIDE. GLUTAMIC ACID. SODIUM BENZOATE. WATER (AQUA). XANTHAN GUM

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)