garancia oroginality
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
starostlivost o telo
Starostlivosť o pleť. Pomáha riešiť mierne až stredné nedokonalosti: prejavy akné a čierne bodky.

Cleanance Comedomed 30ml - novinka

Starostlivosť o pleť. Pomáha riešiť mierne až stredné nedokonalosti: prejavy akné a čierne bodky. Tento produkt sa stane súčasťou Vašej dennej starostlivosti pre zníženie výskytu nových nedokonalostí, regulujúci nadbytočnú tvorbu mazu a lesk pleti. Ľahká nelepivá textúra sa rýchlo vstrebáva.

Priaznivé účinky:

  • Inovované zloženie výrazne redukuje nedokonalosti, pleť je zmatnená počas dňa a znižuje sa viditeľnosť pórov
  • Vysoká koncentrácia aktívnych látok - ComedoclastinTM aktívna látka regulujúca nadbytočnú tvorbu mazu
  • Termálna voda Avène upokojuje a pôsobí proti podráždeniu
  • Tento produkt sa stane súčasťou Vašej dennej starostlivosti pre zníženie výskytu nových nedokonalostí, regulujúci nadbytočnú tvorbu mazu a lesk pleti
  • Ľahká nelepivá textúra sa rýchlo vstrebáva
  • Charakteristická vôňa produktu súvisí s účinnými aktívnymi látkami, táto vôňa čoskoro vymiznú a neovplyvňuje účinnosť produktu
  • Dobrá kožná znášanlivosť   * Patentovaná látka.

Klinické výsledky:

SILNÝ ÚČINOK PO 2 MESIACOCH:
Stáva sa účinnejším každou ďalšou aplikáciou: Redukuje prejavy akné a čierne bodky o 45%, veľmi viditeľný výsledok v porovnaní s kontrolnou skupinou (3).

EXCELENTNÁ KOŽNÁ ZNÁŠANLIVOSŤ
(1) Štúdia znášanlivosti a účinnosti vykonaná u 51 osôb s ľahkou až strednou formou akné. Aplikácia Cleanance Comedomed samostatne, 2x denne po dobu 56 dní.
(2) Spokojnosť počas 7 dní, 51 osôb, 2 aplikácie denne.
(3) Porovnávacia štúdia vykonaná u 36 osôb pod dermatologickým dohľadom po dobu 56 dní. Kontrolná skupina neošetrených pacientov (N = 18) a skupina ošetrených pacientov (N = 18) 2x denne.


Je tento prípravok vhodný aj pre mňa?

Cleanance Comedomed je starostlivosť vyvinutá pre pleť so sklonom k vzniku akné: prejavy akné a čierne bodky. Vhodný pre dospievajúcich od 12 rokov a dospelých. Cleanance Comedomed má ľahkú textúru, po aplikácii sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pleť sviežu a matnú. Príjemné a praktické balenie, pumpička umožňuje optimálne dávkovanie produktu. Môže byť použitý samostatne alebo v kombinácii s medikamentóznou liečbou akné (okrem perorálny izotretinoínu).

Návod na použitie: 

Aplikujte ráno a večer po použití čistiacich prípravkov z radu Cleanance. Môže byť použitý samostatne alebo v kombinácii s medikamentóznou liečbou akné (okrem perorálny izotretinoínu). Vhodný pre dospievajúcich i dospelých. Vyhnite sa kontaktu s očami.

Obsah: 30 ml
Zloženie:  AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ISOPROPYL ALCOHOL. PEG-6. GLYCERIN. SILYBUM MARIANUM FRUIT EXTRACT. SILICA. POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. SORBITAN ISOSTEARATE. WATER (AQUA).

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)