garancia oroginality
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
starostlivost o telo
Prevencia a korekcia všetkých prejavov starnutia kože, ktoré sú spôsobené prevažne UV žiarením: vrásky, jemné ryhy, strata pružnosti, jasu a žiarivého tónu pleti.

YsthéAl okolie očí 15ml

Prevencia a korekcia všetkých prejavov starnutia kože, ktoré sú spôsobené prevažne UV žiarením: vrásky, jemné ryhy, strata pružnosti, jasu a žiarivého tónu pleti.

Priaznivé účinky:

  • YsthéAL krém na okolie očí a pier zachováva mladý vzhľad pleti vďaka jedinečnému spojenie patentovaných aktívnych látok.
  • Retinaldehyd, jedinečná aktívna látka proti starnutiu kože s klinicky preukázanou účinnosťou proti vráskam (testovaná pod dermatologickýcm dohľadom ). Podporuje bunkovú aktivitu v koži.
  • O.G.G. zvyšuje účinnosť retinaldehydu pre posilnené pôsobenie proti vráskam. Chráni elastínové vlákna kože, obnovuje žiarivý tón pleti a vypnutosť pleti.
  • Pre- tokoferyl, silný antioxidant, vytvára ochranný štít proti pôsobeniu voľných radikálov.
  • Termálna voda Avene upokojuje, pôsobí proti podráždeniu a prináša pleti okamžitý komfort.

Vrásky sú zjemnené, pleť je vypnutejšia a žiarivejšia.

Je tento prípravok vhodný aj pre mňa?
YsthéAL okolie očí a pier je špeciálne určený na vrásky a jemné ryhy v okolí očí a pier, pre všetky typy pleti vrátane tej citlivé. Jeho znášanlivosť bola testovaná na citlivej koži a očiach. Jeho ľahká krémová textúra je dokonale prispôsobená tým najcitlivejším oblastiam tváre.

Návod na použitie: Aplikujte večer na okolie očí a pier. Pred aplikáciou oči a pery jemne očistite a odstráňte všetok make - up.
Dajte si na končeky prstov malé množstvo krému a potom naneste na okolie očí a pier ľahkým poklepaním, zamerajte sa na vrásky u vonkajších kútikov očí.

Obsah: 15 ml
Zloženie: AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 40, SQUALANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SORBITAN PALMITATE, 1,2-HEXANEDIOL, BHT, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, DISODIUM EDTA, OLEOYL DIPEPTIDE-15, OLEOYL TETRAPEPTIDE-31, RED 33 (CI 17200), RETINAL, SODIUM, HYDROXIDE, TOCOPHERYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)